| victo a întrebat:

Cum pun parola pe un folder/fisier? raspunsul la aceasta intrebare il puteti gasi pe http://suportit.blogspot.com

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Toata lumea are documente sau fisiere pe care ar dori ca altcineva sa nu le vada. Acum aveti posibilitatea de a seta o parola pe folderul sau fisierul pe care vreti sa il protejati. Programul se numeste Folder Lock (v. 6. 4. 1), cu acest program puteti cripata folder-ul dorit, ii puteti seta o parola, puteti pune parola si pe stick-uri sau cd-uri/dvd-uri. Acest program are si Stealht Mode care poate ascunde tate urmele ca Folder Lock a fost instalat pe calculator. Daca ai scurgeri de informatie, sau te temi sa nu fie accesate anumite informatii, atunci ai nevoie de Folder Lock.