| ShiNee a întrebat:

Cum pun un fundal in HTML (folosind dreamwaver) in josu paginii? Adica o poza care vreau sa apara doar in josu paginii intr-un colt...

5 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Dai pe modul design in dreamweaver si apoi faci drag and drop din folderul unde ai imaginea, in dreamweaver, apoi o plasezi unde vrei tu, de jos, de la proprietati, align.

| TPUajutor a răspuns:

Acest tutorial arata cum poti face un fundal cu HTML http://lectiipc.blogspot.com/......html.Bafta multa

| nona14 a răspuns:

Te uiti pe youtube la tutorial

baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai usor pentru tine ar fi sa editezi fundalul intregii pagini cu alt program si dupa sa il prelucrezi in dreamweaver. happy

| raspunstransant a răspuns:

Prosti sunteti... insert - image - alegi imaginea - o pozitionezi unde vrea p*ula ta