| lorenica12 a întrebat:

Cum reinstalez windos-ul?

3 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Depinde ce windows vrei sa instalezi. Daca alegi Windows 7 e foarte simplu nici nu mai ai nevoie de ajutor. Daca faci asta pentru prima data iti recomand sa ai pe cineva care stie langa tine sa privesti atenta si urmatoarea data sa executi tu operatiunea. Eventual poti nota pasii pe o foaie.

| anka a răspuns:

Trebuie sa ai cd-ul de windows. Deschizi calc. si tii apasat F11 ca sa intri in bios. Introduci cd. in cdrom si urmezi pasii care ii vezi pe ecran.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai complicat vb pe mess pclaudiu97