| Monyyyyy a întrebat:

Cum sa descarc pe un CD filme animate vechi?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Draga mony pe CD nu se descarca pe CD se poate scrie, de pe CD se poate descarca pe un PC, laptop etc
Tu ce vrei sa faci, ai niste animatii pe calculator si vrei sa le pui pe CD sau ai animatii pe un CD si vrei sa le pui pe calculator?

| gabicoo a răspuns:

Descarcă Ashampoo Burning Studio Free de pe site-ul oficial, îl instalezi și cu el poți inscripționa DVD-uri. Cd-urile au spatiu de stocare mic.
Ashampoo Burning Studio e alternativa la celebrul Nero, iar varianta Free e destul de bună.