| Eღilia62 a întrebat:

Cum sa fac la facebook sa imi poata vedea numele de familie doar prietenii? Se poate asa ceva?

3 răspunsuri:
| CrazyGirl16 a răspuns:

Pai nu se poate cel daca nu vrei ca toata lumea sa iti vada numele de familie mai bine puneti alt nume tonguetonguetongue vad ca numele tau TPU e emilia ai putea sa te numesti Emi Emilia tonguetonguetonguewinking

| Malimimia999 a răspuns:

Emilia din pacate acest lucru nu se poate sad... funditahappy?

| dana8 a răspuns:

Nu se poate sa faci asta, daa vrei sa nu-ti vada numele de familie oricine puneti un alt numewinking