| Tulus_Marius_1977 a întrebat:

Cum sa fac sa imi deblochez mesengeru daca am uitat parola?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind incerci sa-l deschizi si gresesti parola, el te intreaba daca ai uitat-o. Ti se deschide o pagina unde vei raspunde la intrebarile de siguranta cu raspunsurile date cind ai deschis contul. Daca le mai stii. Daca nu, nici o sansa.

2 răspunsuri:
| AnghelB a răspuns:

Ce cont vrei sa spargi tinere?

Daca este al tau, dai click pe "am uitat parola" si o sa iti dea o intrebare de siguranta la care ai raspuns in momentul in care ai creat contul. Daca nu sti raspunsul nu ai nici o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Inteleg ca ai rezolvat.