| Urban_Adrian_1996 a întrebat:

Cum sa folosesc Sony Vegas?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

De ce mai descarci sau achizitionezi programul, daca stii ca te depaseste? Intai documenteaza-te si apoi foloseste-l. Sau chiar daca ai intrat in posesia lui, este un program mult prea profesional cu optiuni mult prea ample ca sa te poti rezuma intr-un raspuns pe TPU. Ar trebui sa scrii pagini intregi cu fiecare optiune, la ce o poti folosi, cum o poti combina ca sa obtii un anumit efect, etc. Iti recomand sa cauti tutoriale pe internet, pe YouTube, in functie de ce vrei sa faci cu el.

| Ineys a răspuns:

Cu talent. E un program mare si "sofisticat". Depinde de ceea ce vrei sa faci, cauta tutoriale pe youtube.