| Saryon a întrebat:

Cum sa imi cumpar tastatura? Intre taste si pe sub ele, adica...

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Eu cred ca aici e vorba de alta intrebare.
Cum sa-mi "curat" tastatura?
este simplu.
- In primul rand fa o poza tastaturii, ca sa stii ordinea tastelor.
- pe urma trage de taste in sus, pe cat posibil tare si constant. La prima o sa fie greu, ca o sa-ti fie frica sa nu o rupi, pe urma o sa capeti experienta.
- speli tastele cu detergent, nu vor pati nimic
- folosind poza, le pui la loc

3 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

Nu prea intelegem, dar daca ai bani ia-ti una wireless.

cristian
| cristian a răspuns:

....intre taste...pe sub ele e mai greu...de folosit...

| DenissaDeea a răspuns:

Cumparati o tastatura cat mai performanta .Ai mai multe avantaje la o tastatura performanta, fata de o tastatura simpla...de pe o tastatura performanta iti poti regla aproape orce ce ai putea regla din calculator, poti regla de la tastatura...cu o tastatura simpla nu poti regla orce doresti la calculator...