| danielb a întrebat:

Cum sa imi fac un stroboscop cu leduri rosu si albastru ca la polite sau este de cumparat si daca se poate face sa fie cat mai simplu!? pls urgent

3 răspunsuri:
| Gianni a răspuns:

Pai daca te pricepi la electronik si automatizari un pic e extrem d usor...il poti face p o placuta integrata dar mai intai trebuie ca faci rost de piese! de unde esti?

| brio6267 a răspuns:

Acela nu este stroboscop se numeste circuit bistabil se gaseste de cumparat la magazinul connex foarte ieftin

| danielb explică:

Sunt din sv