| M4RK a întrebat:

Cum sa imi schimb numele de la id ca sa vada toti din lista de mess?

Răspuns Câştigător
| 123321456654 a răspuns:

Intri acolo sus in lista de mess la"messenger"->"my contact details"->iti modifici numele, dai "Save &Close"->apoi te duci la "Actions"->Send my contact details(persoanele din lista ta o sa iti vada noul nume doar daca dau accept asa ca anunta-le big grin)

Succes!

25 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Raspundeti, mah...Ca si eu vreau sa stiusad... Te superi daca pun si eu intrebarea?smugPoate eu am mai mult noroc...straight face

| M4RK explică:

Ms:*

| cLaudYu a răspuns:

Va multumesc mult ca nici eu nu stiam cum se face.
big grin

| 123321456654 a răspuns:

Mersi mult pentru fundita >big grin

| ejaxz a răspuns:

Pls raspundeti ca ma intereseaza si pe mine intrebareabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clic dreapta pe ID-ul tău > Contact Details. Modifici numele și salvezi. De acum tu și persoanele la care vei da add în viitor vor vedea noul nume. Ca să vadă și contactele actuale noul nume, apasă CTRL + SHIT + C (în același timp), selectează contactele, după care apasă Next, Finish.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi schimb parola de id cum fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza sfatul lui danny3lla e util

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge ...am dat la Contact Detailsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri acolo sus in lista de mess la"messenger"->"my contact details"->iti modifici numele, dai "Save &Close"->apoi te duci la "Actions"->Send my contact details(persoanele din lista ta o sa iti vada noul nume doar daca dau accept asa ca anunta-le

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ca ctrl+shift+c nici eu nu stiam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mi-a fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult danny3lla fara raspunsul tau nu reuseam sa fac nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu va multumesc deoarece nici eu nu stiam kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah nu stiu ce *** da mie nu imi mere nu primesc ceilalti nimic, ma gasiti si pe mine care stiti pe funky_stef5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date dracu
in puta mea
hahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma incearca la unu nu la toata lista sa vezi cati mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh anonim a raspuns corect tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Msk:* danny3lla

| Andreea_6283 a răspuns:

Ms mult nici eu nu stiam cum se face happy

| Charlye_8909 a răspuns:

Ms mult a mers msssssss

| nykooingeras a răspuns:

Ms mult ca nu stiam cum se face