| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi sterg blogul?

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Nu il sterge, lasa-l acolo cu link catre noul blog, pentru ca o sa castigi la page rank. pentru promovarea celui nou (daca e cazul) iti recomand http://www.bagamare.ro/

2 răspunsuri:
| J7anine a răspuns:

Cu delete? happy
pe ce site ai blogul? incearca sa intri in cont / my account sau settings si vezi acolo. daca nu macar poti sa editezi si sa stergi tot ce ai pe el.si ramane pustiu si trist...

| airlinestravel a răspuns:

Trebuiesc niste detalii. E pe cont free sau ai domeniu si hosting? Pe blogspot e simplu. Ai "delete cont"