| Dia a întrebat:

Cum sa instalez o imprimanta EPSON STYLUS C64 daca nu am cd-ul de instalare? cine imi trimite driverele pentru instalare si explicatii funda big grin

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Grija mare: Nu scoate cartusul cu cerneala in el deoarece se reseteaza cipul si devine inutilizabil chiar si nou daca este, daca la-i scos adios.Bafta

| masterG a răspuns:

Cauta pe net,,, driver-ul pentru imprimanta respectiva, downladeazal,,, si vei reusi,,, la fel am facut eu cu un Lexmark