| razvaneuDJ a întrebat:

Cum sa instalezi sistemul de operare WINDOWS XP

1.Bagi CD-ul
2.Astepti putin si dai restart la calculator
3. apesi tasta ENTER pana iti apare ecranul albastru si sus in stanga scrie WINDOWS XP SETUP
4. Astepti putin si selectezi in ce partitie sa fie instalat WINDOWSUL.(De preferat Partitia C
5. Dupa cateva minute ti se va restarta calculatorul si iti va aparea ceva. astepti pana ce se instaleaza windowsul.

SPER CA VAM FOST DE AJUTOR
5.

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

"Tare" razvanelu', numai ca ai omis cativa pasi, formatarea, serialul...setarile principale imediat dupa instalare,"o nimica toata".
http://www.videotutorial.ro/? p=425

1 răspuns:
| AaNdYy a răspuns:

Si intrebarea? TPU este site de intrebari, nu de tuturiale:p