| DreamingAboutYou a întrebat:

Cum sa pui fundal muzical la un material in Power Point?
funda gigantica

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

PowerPoint Presentation (ppt) sau PowerPoint SlideShow (pps) că este o mică diferenţă! Dar dacă zici că-mi dai FUNDĂ îţi zic că este din "Insert" > "From File" şi selectezi fişierul muzical dorit!

| ghiolbitza a răspuns:

Insert- in dreapta ai music si sound, selectezi sound si alegi din calculator o melodie pe care sa o pui fundal la prezentarea ta

| Himera a răspuns:

Insert- Movies and sounds si alegi de acolo locul de unde vrei sa extragi melodia.

| Cr9Ja a răspuns:

Daca ai Microsoft office 2007 insert si vezi acolo in dreapta sus in colt o chestie de sunet
dai click si iti alegi melodia