| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa realizez o adresa email?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Aici iti faci cont:
https://na.edit.yahoo.com/......gistration

| ivona a răspuns:

Cauta pe google "yahoo mail", apoi trebuie sa faci click pe " inregistreaza-te" si sa completezi datele necesare intregistrarii tale.

| marius8 a răspuns:

Personal cred că pe gmail e cel mai uşor să-ţi faci o adresă de mail. În cazul în care nu cunoşti limba engleză s-ar putea să fie puţin mai dificil. te-ai putea îndrepta către un host de mail românesc, de exemplu acasa.ro.

| life96 a răspuns:

E foarte simplu.intri pe yahoo.com acolo dai mail. unde tia aparut ferestrele unde trebuie introduse adresa de mail si parola mai jos gasesti ceva de genu."sing up"ai dat click si sper sa te descurci de acolo