| faranume a întrebat:

Cum sa scriu comentarii la Hi5 cu scris ingrosat? Mskiss

Răspuns Câştigător
| deyutzzza a răspuns:

Inainte sa scrii comenariu scrii < B >, fara spatiu intre ele

45 răspunsuri:
| Mihai_6663 a răspuns:

Sfat:după ce ai termina de scris bagă " strike " intre < > să vezi ce frumos o să se vadăwinking

| deyutzzza a răspuns:

Po-ti sa scrii ingrosat pe hi5, inainte sa scrii comentariu scrii:

| A_5617 a răspuns:

Inainte sa incepi sa scrii comentariu scrii: < b >... Fara spatiu intre ele, si apoi scrii ce comentariu vrei...eu asa fac si functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5-codes.com/codes/hi5-text-codes.asp

Aici gasesti ce vrei, ba mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ai scris selecteaza propozitia si apoi apasa CTRL+B.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii inainte sau dupa ce termini comentariul propriu zis < strong > fara spatiu intre < > happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa scrii comentariul scrii < b > fara spatiuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

May.am apasat ctrl+b si imi arata pagina de hi5 mare, apropiat.pentru ca nu am selectat doar propozitia! CUM fac sa vina la loc? Va rog ajutati.ma!"crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa scrii comentariu scriesi apoi scrii ce ai de scris selectezi tot si dai adauga comentariutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii inainte sa scrii com la hir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teiubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scrii ingrosat pe hi5 trebuie sa scrii text.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah mihay ce-ti fac mei nu-l ascultati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mihay ce-ti fac mei nu-l ascultati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai mihai ce indrumare ne dai

lasa ca mai vb noi apoi

nu-l ascultati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da o iubesc pe selena gomez
kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De b

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scrii ingrosat scrii inainte de text

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...inainte sa scrii comnetariul scrii si dupa care continui cu comenatariul.la mine merge sper sa mearga si la tine. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar poti sa scrii colorat si cu emoticonuri de pe www.useful.ro;) bafta:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa scrii comentariu, daca vrei sa scrie ingrosat pui < b > sau sa fie inclinat < i >. fara spatiu.:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sparklee.com este chiar bun siteu :x jiu jitsu techniques

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie coment.siapoi maresteal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii intre strong fara spatiu si cu caractere miciwinkingSper sa iti mearga.eua sa folosesc si functioneazakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau