| zinik a întrebat:

Cum sa scriu pe imagine in Word?

Răspuns Câştigător
| MeMeMe97 a răspuns:

Salut @alibaba
eu am micorosft office world 2007! dupa ce adaugi imaigine iti apare undeva la insert add text box!(in bara de sus) dupa ce apesi pe add text box iti apare o caseta in care sa introduci txtul si la final il aranjezi cum vrei pe imagine

Funda please!:-X:-X:-Xkiss;-*;-*

2 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Click dreapta pe imaginea respectiva din document, alege optiunea "Wrap Text" si apoi stilul "Behind Text".

| maimutza118932 a răspuns:

Cred ca nu este posibil [dar nu stiu sigur]
Poti descarca Picasa 3 si dupa aia este forate uspr sa scrii pe imagini.
http://picasa.google.com/ -->download picasa