| iulian26 a întrebat:

Cum schimb parola la facebook?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Parolă de pe facebook o schimbi astfel:
1) Intri pe cont.
2) În colțul din dreaptă sus, unde scrie "Acasă" și numele tău, ai o săgetuță. Apeși pe acea săgetuță și alegi "Setările Contului" (sau în engleză Account Options/Settings).
3) Dai la parolă (password), introduci parola veche iar apoi parola noua.
4) Parola îți este schimbată.

Numai bine!

18 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

>Click "setarile contului"> Schimbare parola...scrii parola...>Salvare. Funda?

| gosh0108 a răspuns:

Langa butonul "acasa" din coltul din dreapta, sus este o sageata in jos. Apesi pe acea sageata si dai la setarile contului. acolo vei gasi un camp special pentru parola. Funda?

| 0hippy0 a răspuns:

Foarte simpluwinking dai sus in dreapta la setarile contului si este a 4 optiune parola, apoi dai p editeaza o scrii p cea veche apoi pe cea noua, apoi o repeti p cea noua:*:* succes:*

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai sus de tot scrie : numele tau, gaseste prieteni(OPTIONAL!) si acasa. Langa "ACASA" e o sageata. Apesi pe ea si dai la setarile contului.Acolo o sa vezi ca scrie : nume, email paroa etc. Tu dai la parola, la editeazawinking. Scrii parola curenta apoi cea pe care vrei,(apoi o confirmi) si apesi pe salvare.
Sper ca te-am ajutat. Funda puppy dog eyes? happy

Alte răspunsuri
| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Pai intra pe pagina ta de facebook, apoi dai clik pe sageata aia mica de langa acasa si apesi pe setarile contului apoi apesi pe parola editare scrii parola care o ai si apoi scrii parola pe care o vrei apoi mai scrii o data parola si dai salvare... sper ca ti-am fost de ajutor

| Tanase_Elena_1992 a răspuns:

In dreapta sus este o sageata dai click pe ea si scr acolo "setarile contului"dai click si iti apare parola si o bagi pe cea care o ai acum si de 2 ori pe cea noua! sper ca ti-am fost de ajutor

| Tanase_Elena_1992 a răspuns (pentru Pascu_Edwuard_1989):

Parolă de pe facebook o schimbi astfel:
1) Intrii pe cont.
2) În colțul din dreaptă sus, unde scrie "Acasă" și numele tău, ai o săgetuță. Apeși pe acea săgetuță și alegi "Setările Contului" (sau în engleză Account Options).
3) Dai la parolă (password), introduci parola veche iar apoi parola noua.
4) Parola îți este schimbată.

Alte răspunsuri