| Daikirai a întrebat:

Cum pot sa schimb parola de la facebook?happy

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dai clic pe steluta din dreapta sus, clic pe setarile contului si editeaza! Succes!

| whattt a răspuns:

In dreapta ai o rotita acolo unde te deconectezi, intri acolo, intri la setarile contului si dupa care intri la editare parola sau ceva de genul

| OtakuHere a răspuns:

Pai..deschizi facebook-ul dai la setarile contului si dai acolo pe "schimba parola"si daca nu poti intra pe facebook deoarece parola ti-a fost sparta automat iti da "actualizeaza parola"..sub scrie "ai uitat parola?" chiar daca nu ai uitat-o poti sa o schimbi de acolo, completand datele care ti se cer