| sqash a întrebat:

Cum scot virusi de pe pc in afara de reformatare?

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Cureti calculatorul de tot cum simplu cu Advanced Systemcare este cel mai bun si iti curata calculatorul de toate erorile pe care le ai chiar si cele periculoase.
Iar daca ai licenta PRO merge mai bine treaba adica ai mai multe optiuni (iti eliberez memoria RAM, setez viteza net, etc.
Este cel mai bun si vreau sa iti zic cand dai pe scanner (arata 2 casute care prima scrie [Curatare automata] o bifezi si il lasi sa scaneze) scaneaza si curata cat timp el curata tu poti face altceva sa intri pe Google sau sa te joci dar sa il lasi sa faca el curatarea si o sa vezi ca iti cureti calculatorul fara nicio eroare si niciun virus.