| IchigoFullbring a întrebat:

Cum scriu pe mai multe imagini in acelasi timp pe paint?! funda!

Răspuns Câştigător
| MrCarrots a răspuns:

Pai daca ai doua imagini mai departate si vrei sa scrii pe amandoua in aclasi timp, deschizi o caseta text mai lunga cam cat cele doua imagini, si o pozitionezi unde doresti sa scrii(o sa fie la aceeasi inaltime.). Apoi la inceput, unde vine prima imagine scrii ce vrei dar sa ai grija sa tot bati ENTER ca scrisul sa fie cat e imaginea, si apoi te duci din nou pe randul de sus, bati de mai multe ori ENTER, pana la a doua imagine si faci cum ai procedat la prima. Sper ca ai inteles, si scuze pentru raspunsul intarziat

1 răspuns:
| ChrissD a răspuns:

Nu poti scrie asa trebuie sa scrii pe fiecare imagine.