| anonim_4396 a întrebat:

Cum se cheama "chestia" aia ca un pix, pe care o folosesti pe post de mouse? Cat costa? Unde gasesc?

3 răspunsuri:
| 31957319 a răspuns:

Ceea ce vrei tu este pen-mouse, dar iti recomand finger-mouse, ii un pic mai destept, ca sa ii spun asa, se ataseaza pe deget, devenind-u-ti el mouse-ul.
Si mai este air-mouse, ceva gen consola wi, deci il misti, de sus in jos, sau invers, pentru a da volumul mai tare, mai incet, este fara fir, si pana la distanta de 5 m.
Iti recomand e-bay.

| Deutza97 a răspuns:

Nu stiu, si stiu ca nu te-am ajutat cu nimic dar asta este. eu stiu decat de pana de scris care se folosea pe vremuri... dar nici un caz la mouse