| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Cum se face un blog?straight face
Funda.

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site ori Blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Succes si an nou fericit!

| MmarinaMadalina a răspuns:

Scrii pe google Blogspot.Dai click pe primul link.In stanga sus scrie "creati un blog.este gratuit".Dai click unde scrie "incepeti"si urmezi pasii de acolo.

| Derpiina a răspuns:

Intra pe www.blogspot.com si creeaza-ti un cont. De acolo te descurci tu, iti da instructiuni, pas cu pas. :)

| xRebecaaa a răspuns:

Iti alegi o platforma de blogging, adica un site care se ocupa cu asa ceva.De exemplu blogspot.com,tumlr.com,wordpress.com
Apoi urmaresti instructiunile lor, nu e greu deloc;) sau intra pe www.blogger.com și urmeaza instructiunile de acolo. :*. Funda?;;)

| Marius_Marius_1988 a răspuns:

Cee facetii