| Aberdeen a întrebat:

Cum se folosește mai exact aplicația „Fit"? Chiar poate înregistra numărul de pași? ...nu înțeleg prea bine.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Eu am instalat o aplicatie "Pedometer" (tayutau) si merge bine, masoara numarul de pasi, distanta, caloriile, tine evidenta pe zile, saptamani, luni.
Numarul de pasi e masurat in functie de miscarea telefonului.

(caloriile nu pot fi masurate exact - nu se cunoaste greutatea corpului, diferenta de altitudine,... )

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie de aplicatie am incercat si eu...parerea mea

| Aberdeen explică (pentru anonim_4396):

Bine, dar funcționează? Adică, și chestiile în care îți spune câte calorii ai consumat... Cum poate ști asta, dacă eu stau pe loc?

| R0R0 a răspuns:

Eu am SHealth si imi numara pasii.

| Aberdeen explică (pentru R0R0):

Și ești mulțumită de aplicație?

| R0R0 a răspuns (pentru Aberdeen):

Hm...
Eu sincer nici nu prea o folosesc.Mi-a descarcat-o cineva.

| RAY a răspuns:

Cum poate stie aplicatia aia cum arzi callorile?

| Aberdeen explică (pentru RAY):

Asta mă gândeam și eu... laughing