| ArianaAry0000 a întrebat:

Cine imi poate spune cum e cu whatsapp-ul? Cum se foloseste, la ce e bun si daca numarul va fi vizibil.

14 răspunsuri:
| ș53fan a răspuns:

Putem vb pe Whatsapp? Dacă da cum facem?

| ș53fan a răspuns:

Careva care vrea sa vb pe Whatsapp? De preferat persoane care sunt depresive și singure și ocolite! La s numărul celor care vor vrea!

| VladKawaii a răspuns:

Deci...whatsapp-u e ca si cum ai trimite mesaje doar ca iti trebuie net si e gratis 1 an, pai cam la asta e bun si numarul tau iti apare la contul de whatsapp da trebuie sa te aiba ceilalti la contacte ca sa te aiba in lista de whatsapp... Sper ca te-am ajutat:*

| ArianaAry0000 explică (pentru VladKawaii):

Dupa un an platesti? App, cei pe care ii am la contact vor vedea pe cine am in lista sau doar eu ii pot vedea?

| VladKawaii a răspuns (pentru ArianaAry0000):

Deci doar cei de la tine de la contacte sau care te au la contacte te vad pe whatsapp si eu asa stiu ca dupa un an zic aia sa platesti da daca e reinstalezi aplicatia:*

| VladKawaii a răspuns (pentru ArianaAry0000):

Cei pe care ii ai u la contact nu vad pe cine ai u in listahappy

| YekKzZz a răspuns:

Hey deci eu am whatsapp de 2 ani e cum ar veni un mini chat cu prieteni doar chat poti trimite poze muzica video-uri Etc: trebuie sa iti pui poza de perfil numarul apare numa la cei care te au in contacte mai pe scurt Agenda happy toti care ii ai in agenda daca au whatsapp poate sa vorbeasca cu tine mai multe detalii despre whatsapp thinking poti blocha o persoana daca te enerveaza ai emoticoane la greu iti poti pune un status eu unul am folosesc whatsapp asa e mai bine nu mai trebuie sa sunrolling on the floor economisimhappy sper ca te-am ajutat pls fundapuppy dog eyes?

| Dinu_Hagy_1990 a răspuns (pentru YekKzZz):

Ok

| lavi990 a răspuns (pentru YekKzZz):

Cum iti pui status?

| Răduţ_Ionuț_1999 a răspuns (pentru YekKzZz):

Hey, daca folosesti whatsapp de atata timp poate ma poti ajuta si pe mine. sunt destul de disperat, deci am pe whatsapp niste mesaje... printre aceste mesaje se afla niste poze +video si as dori sa le scot fiindca ele exista adica imi apar pe wapp si vreau sa le scot pe telefon, dar imi zice ca aceste nu exista pe sdcard. deci in cele din urma as pute intr-un fel sa le dowloadez crying

| Teletin_Dumitru_1949 a răspuns:

Cum se foloseste whatsapp?

| ș53fan a răspuns (pentru Teletin_Dumitru_1949):

Adaugă-ma la 0732422701 și mai vb acolo bine?

Alte răspunsuri
| Adeliana a răspuns:

WhatsApp Messenger este o aplicatie de mesagerie pentru telefoanele mobile (de tip smartphone). Ea iti permite sa trimiti mesaje persoanelor din lista ta de contacte, fara sa mai folosesti serviciul SMS. Aplicatia utilizeaza conexiunea de date (internetul). Daca nu ai Internet pe telefon, nu o poti folosi. Iti permite sa trimiti imagini, video si chiar sa creezi grupuri de discutie. Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu. Numai bine!winking