| afrodita3333 a întrebat:

Cum se inlocuieste cu crakul fisierul care deschide jocul.mai exact sims 2.findita

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Sa-ti explic asa...
ala care deschide jocu sims2 se numeste un executabil.
daca dai in my computer sus in bara la TOOLS > VIEW > tabul folder options > activezi view files extensions vei vedea ca chestia aia care deschide sims 2 se va numi sims2. exe ^^ sau ceva de genu

ca sa inlocuiesti executabilu ala, sa-i zic sims2(original) cu celalalt executabil sims2(crack) dai click dreapta si copy pe sims2(crack), apoi te duci in folderul jocului si dai click dreapta in folder fara sa dai click pe ceva si dai paste, apoi apesi YES cand te intreaba ceva.

ca sa faci o treaba buna incearca sa te duci sa-ti cumperi jocurile astea mai ieftine ^^ o sa le asigure doar o motivatie ca sa inceapa si un sims4 mai tarziu poate happy

1 răspuns:
| alex21_2143 a răspuns:

Copiezi crackul in folderul unde ai instalat jocul, cand iti pare fereastra aia in care sistemul te anunta ca un fisier cu acelasi nume exista deja in folder bifezi optiunea overwrite sau ceva de genul