| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Cum se joaca e un server privat de metin2 pe hamachi adica cum ma loghez si din astea?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Anonim a baut apa la caine'
El vorbeste in lipsa de experienta'
La hamachi
E alta mancare de peste
First time
Iei un metin cu Mc. Text
Bagi mc care til da baiatu cu servaru'
Apoi iti da o adresa la hamachi cu o parola
conectezi hamachi scrii adresa si parola

Cei care nu stiti nu va mai bagati!
xD

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 il joci daca ai o legatura la internet. Se descarca de pe internet cu ajutorul Internet explorer-ului, se instaleaza pe calculator, si pentru a-l juca urmaresti instructiunile din joc...(practic jocul se conecteaza la anumite servere, nu te intereseaza decat cum se numesc, ca sa stii unde intri alta data.)
Hamachi este o aplicatie de VPN, care iti face o retea LAN intre mai multe calculatoare, folosind infrastructura de internet.
Nu ai nicio treaba cu Hamachi la Metin2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 il joci daca ai o legatura la internet. Se descarca de pe internet cu ajutorul Internet explorer-ului, se instaleaza pe calculator, si pentru a-l juca urmaresti instructiunile din joc...(practic jocul se conecteaza la anumite servere, nu te intereseaza decat cum se numesc, ca sa stii unde intri alta data.)
Hamachi este o aplicatie de VPN, care iti face o retea LAN intre mai multe calculatoare, folosind infrastructura de internet.
Nu ai nicio treaba cu Hamachi la Metin2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mc. txt il creezi tu unde ai folderu ala cu metinu respectiv happy Numa sa nu fie oficiale ( ro, uk, us, etc ) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E *l ...am gasit un sv private x750 ...prin hamachi am facut tot ce scrie pe site da rnu ma pot loga
oare dc? ast ras pe puma_jaguar_14@yahoo.it

| 7MyLuckyNumber explică:

Unde e mc txt ala?