| AncaSiAtat. a întrebat:

Cum se trimit premiile de pe lockerz.com? prin posta, le ridici de la posta sau vin acasa? si cum le ridici? cu buletinul?

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Http://lockerzromania.eu/ aflii cam tot ce iti trebuie=)

pace!

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Premiile se trimit si in Romania, sunt in Romania persoane care au primit premiile, se trimit prin posta si iti ridici premiul de la posta.Chestia e ca adresa trebuie sa fie corecta, premiile le ridic cu buletinul dar trebuie sa prinzi ceva la redeem sau sa comanzi la shop dar momentan nu poti, deci macar sa iei ceva la redeem si-l poti ridicawinking.
PS:cine vrea invitatie lockerz sa-mi dea mesajwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer invitatii lockerz. contactati-ma la adresa de mail: aliadriana07@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer si eu invitatii pe lockerz happy pm la penitenciar101@yahoo.com
cine mai doreste happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Premiile obtinute le ridici de la posta, cu buletinul, binenteles.
Am si eu invitatii Lockerz.com (alabastru22@yahoo.com)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum se comanda un premiu ddesi am1491 de ptz vrau sa-mi iau un PsP dar nu stiu cum cine e de treaba sa ma contacteze pe idu meu stefanno_xxl si samii arate plsss la toata lumeeaa cine vrea!