| ANAANAklhnkln a întrebat:

Cum si de unde pot descarca teme pentru telefonul LG ku990i(VIEWTY) dau fundita! va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| Bogdanst a răspuns:

Poti da pe google teme pentru LG ku990i(VIEWTY),happy o sa gasesti garantez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva theme pentru LG ku990i sunt?

| FaiThLeSS a răspuns:

Buna este un site adica mai multe eu iti spun unu de unde sigur vei gasi;)

www.zedge.com si undeva in dreapta selectezi tipul tau dorit de telefon :) Sper sa iti fie de folos :)

| Cora_3246 a răspuns:

Www.zedge.net cel smai super site sper ca ti-am fost de folos:D

| mariusglody a răspuns:

Incearca pe www.ownskin.com iti alegi modelul de telefon, tipu, gasesti de toate acolo. bafta