| Delete a întrebat:

Cum sterg site-uri din bara de navigare?

Răspuns Câştigător
| timewaster a răspuns:

Daca ai firefox, numai ca sa le stergi din bara de sus, scrii de ex, TPU, iti va aparea tpu.ro, dai cu clickul peste el si dai delete.
Ca sa le stergi si din History, dai History -> show all history, si dupa sterge toate siteurile care vrei sa le stergi cu "delete" happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te referi la bara de navigare de sus din browser este de ajuns sa dai clik pe X dar daca te referi la istoric dai clik pe instrumente(tools) si apoi clik pe sterge istoric! Daca nu vrei sa-ti mai apara istoricul clik pe instrumente\optiuni\intimitate si bifezi "nu va memora istoricul" BY!

| Ihatereligion a răspuns:

Click dreapta > delete...sau sterge