| florin1979 a întrebat:

Cum sterg statusurile de la yahoo mess 11.5?

4 răspunsuri:
| florin1979 explică:

Vrreau sa le sterg DEFINITV daca dau la clear status, ele reapar, cand dau pe sageata din dreapta, nu dispar definitiv

| BogdanPunct a răspuns:

Nu le stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi niste variante:
http://messok.ro/tag/cum-sa-stergi-statusuri-din-yahoo-messenger/
sau:
1. Intri la start in run scrii 'regedit" fara ghilimele dai la HKEY_CURRENT_USER
2. Te duci la +Software > yahoo > pager > profiles > alegi id-ul tau, cel care vrei sa stergi statusu > Custom Msgs dai click dreapta pe Custom Msgs dai Delete si Yes. Asta-i tot. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes Tuturor
sau: reinstalare.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai acolo la status sterig statusul si pui spatiu si gata!