| UsErNaMeTPU a întrebat:

Cum sterg un cont de gmail?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Dany!
Puteţi şterge oricând serviciul Gmail din Contul dvs. Google. Dacă sunteţi sigur(ă) că nu veţi mai utiliza serviciul Gmail în viitor, parcurgeţi următorii paşi pentru a-l şterge:
1.conectaţi-vă la contul Gmail;
2. faceţi clic pe pictograma în formă de roată din partea de sus a paginii şi selectaţi Setările contului din meniul derulant;
3. în secţiunea „Produsele mele", faceţi clic pe Editaţi;
4. faceţi clic pe Ştergeţi serviciul Gmail şi completaţi câmpurile solicitate.
O zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De ce vrei să îl ștergi poți să nu îl mai folosești și atât!

| UsErNaMeTPU explică:

Mersi mult imperia
!