| noname2021 a întrebat:

Cum stii daca cineva iti da block pe facebook? Poti afla asta?

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu-i mai poti vedea profilul, si toate cele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii daca cauti acea persoana pe facebook si nu-ti apare profilul ei si altui prieten al tau ii apare profilul ei inseamna ca te-a blocat happy
Funda? happy

| 8mariastar a răspuns:

Da nu mai poti sa ii accesezi profilul sau comentariile tale la pozele lui nu mai apar de asta te-amblocat ca sa stearga ce ai facut tu pe profilul lui

| 0Andrew0 a răspuns:

Eu stiu ca nu apare persoana respectiva in
lista de prieteni, cautare etc....Ca si cand nu ar avea cont de facebook.