| :X a întrebat:

Cum transfer bani de la un cont imvu pe alt cont imvu thinking

8 răspunsuri:
| BeYoU a răspuns:

Pai nu ai cum doar daca sunt credite reale nu promo

| taviyamato a răspuns:

Cel mai rentabil sistem de transfer de bani e cel de la skrill, transferi si primesti banii instant nu ca la paypal https://account.skrill.com/signup?rid=42282333

| PiCcaCciu a răspuns:

Nu stiu .

| Anonim9425 a răspuns:

Pai.si eu joc de vreo 3 ani imvu.si iti pot spune ca doar creditele reale pot fi transferate...nu si cele promo!

| HaiAjutamaCaSaTeAjut a răspuns:

Poti transfera credite dupa un cont pe altul numai daca creditele sunt reale adica ai dat bani in real pentru ele, dar daca sunt credite promo adica primite de la imvu( cu meet me sau mai axact tot ce este la earn credits) nu merge.
Intrebarea ta mai are un sens deoarece este "meet me" in care poti transfera credite imvu de pe un alt cont pe contul tau bun, dar asta se incadreaza la creditele promo. Funda?

| Bizzip a răspuns:

Ma tem ca nu poti, dar iti poti cumpara haine, accesori, etc. cu ajutorul creditelor reale. Daca nu poti cauta aici una dintre oferte, poate te ajuta.http://www.imvu.com/earn/index/ Bafta!

| LauraTeodora a răspuns:

Nu poti, doar daca e cu meetme, dar poti transfera maxim 500 credits