| GeoJill29 a întrebat:

Cum transfer imagini din calculator in iPhone4? Dar sa pun o melodie anume sa sune? Cea mai buna explicatie primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| XxXCoraliaXxX a răspuns:

1.N-ai cum sa pui muzica atunci cand transferi poze (pe niciun tel.)
2.Ca sa iei poze de pe calculator trebuie sa ai cablu (pentru. tel.)
SI SA INCEPEM! Ia cablul si pune-l in locul special din calculator, dupa care, dezchizi MY COMPUTER. Verifica pe ecranul tel. daca a aparut ceva (tr sa-ti apara sau )... Daca iti apare stocati cardul USB dai pe el daca altceva nu! Acum pe MY COMPUTER trebuie sa-ti apara ceva cu un desen de tel. Tu dai pe acel desen si vezi toate fisierele de pe tel. tau. Acum dai inapoi la pozele de pe calculator si le dai COPY.Du-te inapoi in tel. tau si dai la POZE unde dai si acolo PASTE. Acum scoate cablul din calculator si vei vedea ca-ti apare pe tel. MENIUL PRINCIPAL, VERIFICA pozele!