| Florin005005 a întrebat:

Cum trec inapoi la marketplace personalizat pe Fb?
As vrea sa trec inapoi la personalizat dar nu reusesc sa gasesc nimic

2 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Am înțeles că au intrat în vigoare noi modificări legislative UE referitoare la rețelele sociale. Căutați pe internet despre ce este vorba. Posibil ca ceea ce căutați să nu mai existe de la ei, să fi retras acea personalizare.

| Manuelaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Am cautat pe tot internetul si nu mai stiu cum sa revin la mk de dinainte..nici in setari nu apare nicio info despre asta.