| Ela_3561 a întrebat:

Cum trimit cerere de rudenie pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Casper55 a răspuns:

Home-edit my profile(sus langa poza ta)-featured people-si in dreptul la family scrii prietenul si gradul de rudenie. sper ca ti-am fost de ajutor. daca poti, da-mi si mie like la poza astahttp://www.facebook.com/....../photo.php mai intai la pagina fungift si dupa la fotografie.multumesc frumos :*

2 răspunsuri:
| Girllgirl a răspuns:

Dai la editeaza profilul si apoi iti apare mai jos ceva cu care sa completezi numele de rudenie. Acolo pui o anumita persoana! Sper ca te-am ajutat!

| Ana_2064 a răspuns:

Hi! Dai la ' editeaza profilul' si o sa iti apara in stanga ' persoane importante', de aici o sa te descurci sigurbig grin.