| Sonia822 a întrebat:

Cum vad ce am distribuit in cronologia mea pe Facebook? Ce e aia ``cronologie``? E wall-ul?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, este pagina ta de Facebook, acolo unde postezi tu, unde te eticheteaza lumea si unde posteaza lumea (pe pagina ta).

Aici poti sa vezi ce setari ai putea sa faci legat de cronologie:https://www.facebook.com/help/1640261589632787?helpref=about_content

| original376328 a răspuns:

Cronologia e pagina ta, unde sunt pozele si postarile tale. Adică profilul tau. Nu aia unde ti le arată pe toate combinate.