| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare tableta Asus Padfone? http://www.hit.ro/telefoane-mobile/Asus-Padfone-demo-ofi cial-Video E mai bun ca ipad?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Da, faptul ca vine cu smartphone si tastatura e un plus. Cred ca la un moment dat se vor putea cumpara si separat. Cred ca pretul o sa fie cumva mai mare decat la The new iPad, dar mai dureaza ceva. happy

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Mai buna sau mai rea, inca nu e pe piata. happy In Europa nu a ajuns inca. Deci mai avem de asteptat, dar e un gadget interesant.