| SingleForOne a întrebat:

Cunoaște cineva o aplicație sau un link pentru ochelari de soare, de probat virtual?
De exemplu, încarc o poză, și vor apărea mai multe variante de ochelari de soare

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Exista mai multe aplicatii si site-uri care va ofera posibilitatea de a proba virtual ochelarii de soare. De exemplu, site-ul Tryon.ro va ofera aceasta optiune, unde puteti incarca o poza si sa alegi intre o gama variata de modele si marci de ochelari de soare. Puteti chiar sa vizualizati cum arata ochelarii pe fata dumneavoastra inainte sa faceti o achizitie