| no1Alex a întrebat:

Cunoaste cineva programe sau chestii pe internet in care ai mai multe tipuri de motoare si poti sa le turezi sau sa le desfaci intr-un fel sa vezi piesa cu piesa cum sunt ansamblate.Multumesc

1 răspuns:
| Shobo91 a răspuns:

Pentru asa ceva este o aplicatie Dissasembly... in iTunes pentru iDevice-uri.Eu o aveam pe iPod Touch 4G si mergea extraordinar, avea cateva lucruri free si restul se cumparau, insa merita toti bani, mai ales daca ai un iPad!