| Paul260 a întrebat:

Da windows vista x64 biti va mere mai bine decat windows 7?

4 răspunsuri:
| .::CyBeR::. a răspuns:

Depinde de ce performante are pc-ul tau, de exemplu daca ai o placa video slaba pe 7 se v-a misca mai greu dar pe vista ceva mai bine.
Pana la urma depinde de sistem.

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nu merge mult mai bine windows 7

| LorDLeoN a răspuns:

Vista e pentru leqtopuri windowsu7 e cel mai nou si nu merg cele mai vechi jocurilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În principiu Windows 7 este mai optimizat decât Vista, deci va merge mai "bine", oricum, pe hardware performant diferențele sunt infime, dacă ai ceva mai slab sau vechi, Vista va rula mai greu.