| NothingImportant200 a întrebat:

Daca adaug un id, dar are adresa de email nu pe yahoo, adica nu este...@yahoo.com, ci este altceva, pot sa vorbesc cu persoana respectiva pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

Da.Trebuie doar să adaugi id-ul cu terminaţia aceea, de exemplu : x-ulescu@gmail.org sau cum e. big grin

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da, se poate, ceva gen @ymail, dar nu merg chiar toate id-urile de pe celelalte servicii de messenger straight face

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Depinde, yahoo suporta msn si mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este Hotmail da se poate, daca este altceva nu se poate. Pe Yahoo nu poti sa vb decat cu cei de pe Yahoo si Hotmail.