| mrBean008 a întrebat:

Daca ai pune pe un SERVER o placa buna video ti-ai face un super calculator?*

*avand in vedere memoria mare si in general procesoarele puternice

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Nu neaparat, ca sa ai un pc bun iti trebuie in special rami si gh-i

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Daca gandesc cu minte de 15 ani atunci as putea crede asta, insa la varsta pe care o am eu, atunci pe o placa video nu as da nici 2 lei decat daca a-s punea-o la munca pentru orice altceva in afara de jocuri.

Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare poti sa tragi un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro