| Anonim34231 a întrebat:

Daca am fost etichetat intr-o poza pe Facebook, iar la mine a aparut cu daca vreau sa imi apara pe timeline-ul meu, iar eu n-am nici nici add to my timeline, si nici hide. deci nu imi apare pe profilul meu. intrebarea este, daca nu imi apare mie pe profiul, prietenilor mei de pe Facebook, o sa le apara poza mea unde sunt etichetat?

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca au la prieteni pe cei etichetati in poza o sa le apara. Am patit ss-mi apara in newsfeed si chestii de genul: "X a fost etichetat aici" unde x este un prieten de.al meu din lista

| StancuVladddddd a răspuns:

Nu le mai apare