| Ionela_7274 a întrebat:

Daca am router la laptop. si vreau sa plec cu el la munte, merge internetu? funda

Răspuns Câştigător
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Daca ai router de la clicknet conectat la priza telefonica sau ceva de genul ...nu merge decat daca la pensiune ai unde sa il conectezi adica au si ei linie pentru routerwinking... fundapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Daca ai robinet si el ei cu tine va curge apa acolo unde te duci cand il vei deschide? Cam asa suna intrebarea ta.Nu.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Ce fel de rotr ai la ce e conectat acasa

| anonimulfaraiubire a răspuns:

S-ar putea sa mearga daca ai un router aproape dar daca nu esti foarte aproape nu va merge