| CarmenMmmm a întrebat:

Dacă am schimbat parola de la Instagram, ma va deconecta de pe alte dispozitive? Sau voi rămâne logata peste tot?

Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Te delogheaza de obicei de pe dispozitiv si iti cere sa te loghezi din nou, atunci cand intri pe aplicatie, dar se poate intampla (depinde de telefon si versiunea acestuia) sa te delogheze doar atunci cand trimiti o cerere - gen vrei sa dai "refresh" la feed sau sa adaugi o poza noua pe feed sau story.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca o schimbi automat te scoate de pe toate dispozitivele.

| 500067790 a răspuns:

Te deconectează de peste tot