| NegruAlb a întrebat:

Daca am un calculator cu sistem de operare Ubuntu, si vreau sa il schimb si sa pun windows, driverele care le-am primit sunt bune si pentru windows sau trebuie sa iau de pe net driverele?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

In general, DVD-ul cu drivere contine drivere pentru windows. Daca nu sunt pentru windows, atunci trebuie descarcate de pe site-ul producatorului si puse pe un stick, CD sau DVD, pentru a le avea dupa instalarea windows-ului.

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Trebuie sa iei drivere pentru windows. Dar poti sa incerci si cu driverele pe care le ai, daca merge, nu iti mai bati capul sa le cauti.