| Davidoaia a întrebat:

Daca am un site pot face sa fie folosit de 2 administratori sau mai multi dar numai unul sa aiba acces la datele siteului astfel incat sa nu poata fi schimbata parola fara stirea lui sau sa se intample alte "nenorociri" provocate de ceilalti "parteneri"?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Normal atunci cand mai numesti un alt administrator are aceleasi drepturi ca tine! Dar daca numesti doar moderatori, ei se pot ocupa de membri nu? De aceea iti recomand sa numesti moderatori iar administrator a fii doar tu! Salut!