| tal4556 a întrebat:

Daca am win 10 instalat si il reinstalez, merge? Il reinstalez pentru o problema.

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Da merge, ai dvd nu?

| cfrtobias a răspuns:

Ai stick vad pai scoti cand e gata asa ar fi normal...

| aimullah123 a răspuns:

Pai ar trebui sa stii sa instalezi un windows.
Sa ai windows bootabil pe stick sau pe cd/dvd.
Sa salvezi pe ceva fisierele importante din pc tau ca sa nu le pierzi
Sa formatezi partitiile sau daca lipsesc sa le creezi tu (te poti uita pe net)
Daca doresti sa salvezi ceva in D, sa nu formatezi si D-ul, dar e bine sa iti tragi fisierele importante pe un dvd sau ceva si sa formatezi si D-ul in caz ca ai probleme pe el.
Dupa ce l-ai reinstalat ai nevoie de un antivirus, drivere de la placa de sunet, placa video, etc.
Bafta!

| AvalohAlyn a răspuns:

Da,merge,normal.

| PainTech a răspuns:

De ce nu ar merge?